Zobacz zdjęcia
Galeria

Śląska Rajtuza

Zobacz zdjęcia
Galeria

Śląska Rajtuza

Zobacz zdjęcia
Galeria

Śląska Rajtuza


Design w Metropolii

Śląski design na pończochach

Gryfne Ślónski Rajtuzy to wyraz sympatii i uznania dla życia z szybem wydobywczym w tle, twardych mężczyzn i pięknych, silnych kobiet. Fabryczna tożsamość Łodzi i górnicza - Śląska, przybijają sobie piątkę. Z miasta włókniarek dla wszyjskich babów ze Ślónska i cołkigo świata!

Łódzka Fabryka Rajstop Gabriella wypuszcza na śląski rynek Śląską Rajtuzę, czyli rajtuzy dla pań inspirowane Śląskiem. Firma ma już w swojej ofercie niezwykle popularne Rajtuzy Łódzkie oraz stołeczne, inspirowane Warszawą. Odtąd będzie można kupić produkt inspirowany Śląskiem - lokalny, designerski, dedykowany młodym, którzy utożsamiają się ze Śląskiem.

– "Jedńi ćisnóm na epny bal, inkśi na muzyka, inkśi do roboty, inkśi do szule, inkśi na feryje, inkśi na koúo, inkśi na rajza, inkśi do dóm. Ńýma ważne kaj ćiśńesz, ślónski rajtuzy sóm po to, coby śe wysztiglować na zicher!"
– brzmi hasło śląskich rajtuz.

Region łódzki jest prawdziwym zagłębiem pończoszniczym. Co roku produkowanych jest tutaj ponad 120 milionów par rajstop. Proces tworzenia rajstop jest niezwykle skomplikowany. Zaczyna się od wielkich szpulek białej przędzy, by skończyć w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach w estetycznych pudełkach.

– Gryfne Ślónskie były dla nas wyzwaniem. Oddać charakter i symbole Śląska na rajstopach nie było łatwo, a ślónsko godka, którą napisaliśmy tekst na opakowanie, połamała języki całej firmie. Dzięki połączeniu sił działu kreatywnego i produkcji oddajemy w ręce wszyjstkich babów ze Ślónska i cołkigo świata produkt nadzwyczajny. – mówi Malwina Wadas, menadżer marki Gabriella.

Łódzka Fabryka Rajstop Gabriella

Gabriella powstała w 1996 roku w Łodzi - mieście o włókienniczej historii i tożsamości. Pasja tworzenia sprawiła, że w ciągu kilku lat firma została jednym z największych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Przełomowym momentem w historii firmy był rok 2010, wówczas Gabriella zmieniła swoją siedzibę. Pozwoliło to na stworzenie jednego z najnowszych parków maszynowych w Polsce.

– Jesteśmy z Łodzi, cenimy przemysł, a z fabrykami w tle czujemy się najlepiej. Śląski krajobraz pokochaliśmy całym sercem! Jak oddać fascynację Śląskiem na rajtuzach? Prezentujemy Wam z dumą Gryfne Ślónski Rajtuzy!
– dodaje Malwina Wadas.

Zaawansowane technologie, komponenty najwyższej jakości i doświadczone kadry sprawiają, że Gabriella może zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Świadczy o tym obecność na półkach sklepowych w ponad 35 krajach na całym świecie. Firma jest wielokrotnym laureatem nagród i wyróżnień, m.in. została odznaczona nagrodą "Najlepsze w Polsce" oraz "Laurem Konsumenta 2014".

Premiera rajtuz będzie miała miejsce 29 października 2017 podczas Silesia Bazar w Katowicach.Zobacz zdjęcia z sesji promocyjnej