Design w Metropolii

Sklepy ALDI z nową koncepcją wizualną

Trwają przebudowy sklepów ALDI w Metropolii. 11 maja otworzono po przebudowie sklepy ALDI w centrum Katowic przy ulicy 1 Maja 31 i Zabrza przy ulicy Miarki 2. Sklepy zostały przebudowane i zmodernizowane zgodnie z nową koncepcją wizualną, która w tej sieci będzie obowiązywała we wszystkich krajach.

Najbliższe otwarcie z atrakcjami dla klientów sieć zapowiada na piątek 18 maja w Zabrzu przy ulicy Gdańskiej 25 i Siemianowicach Śląskich przy ulicy Kapicy 7. Z kolei 25 maja świętować będzie sklep w Będzinie przy ulicy Al. H. Kołłątaja 110, a 2. czerwca otwarty zostanie sklep ALDI w Zabrzu przy ulicy Wolności 500. Z okazji otwarcia po przebudowie, klienci skorzystają ze specjalnych promocji, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci.

Celem przeprowadzanych zmian jest odświeżenie wnętrz sklepów, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń wzbogacono o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepów, rewitalizowane są tereny zielone oraz tworzone są dodatkowe miejsca parkingowe, dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.

– Zmiany w sklepach ALDI wzbudzają duże zainteresowanie klientów. Z niecierpliwością czekają oni na otwarcia sklepów w wybranych lokalizacjach. Mamy nadzieję, że nowe wnętrza spełnią ich oczekiwania
– podsumowuje Joanna Jakubiak, kierownik sklepu ALDI w Zabrzu.

Wnętrza sklepów zostały zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

Otwarciom po przebudowach towarzyszą promocje sięgające niemal 35%, degustacje kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, klientom wręczane są upominki firmowe. Dodatkową atrakcją jest strefa z animacjami dla dzieci: malowaniem twarzy oraz balonowym zoo, która jest czynna w godzinach 11-19.

O sklepach ALDI

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 129 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.