Muzyka w Metropolii

Transgresja wyjaśnia dlaczego „Furia”

Muzycy zespołu Transgresja z Dąbrowy Górniczej przedstawiają utwór pt. „Furia” – pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album zespołu.

"Furia" to muzyczna wypowiedź Transgresji o syndromie DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Utwór stanowi swoiste rozliczenie z przeszłością i wewnętrzne oczyszczenie Pawła Gładysza, autora tekstu i wokalisty zespołu.

Klip zrealizowała Przedmarańcza. Scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż – Aleksander „Kopruch” Kozłowski. Produkcja muzyczna, rejestracja, realizacja, mix i mastering – Sławomir Wiesławski, Wojciech Wiesławski (Hertz Studio).

Zespół z niezwykle mocnym i charakterystycznym przekazem bierze udział w Mam Talent, już 10.11.2018 można zobaczyć ich występ live w półfinałowym odcinku.


Wydawnictwo zapowiada singiel singiel „Furia”:Koncertowa zapowiedź premierowego albumu odbędzie się w rodzinnym mieście muzyków, w Dąbrowie Górniczej w Pałacu Kultury Zagłębia 23 listopada o godzinie 20:00. Ten koncert to będzie nie tylko dawka dobrej, energetycznej muzyki, ale również psychodeliczne UV/LASER SHOW.