Okazja w Metropolii

Darmowa pizza w nowym formacie Pizza Hut

W Galerii Libero zadebiutowała nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego. Już jutro na Gości lokalu będzie czekać wiele atrakcji. Marka przygotowała specjalną promocję – darmową pizzę dla pierwszych 100 gości, którzy 16-go listopada 2018 r. odwiedzą restaurację oraz kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy z pieca kamiennego za złotówkę!

Restauracja Pizza Hut zlokalizowana jest w Galerii Libero przy ulicy Kościuszki 229 w Katowicach. Nowy koncept oferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizzę przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie.

Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb Gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na Gości katowickiej restauracji czeka ponad 145 miejsc.

Dzień po otwarciu dla pierwszych 100 osób przewidziana jest darmowa pizza wypiekana w kamiennym piecu oraz kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy za złotówkę!

W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci. Nowa restauracja Pizza Hut w Katowicach jest czynna codziennie w godzinach 09:00 – 21:00.

Informacja o Pizza Hut

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje Gościom bogaty wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 roku, Pizza Hut słynie z perfekcyjnej obsługi i swobodnej atmosfery. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

AmRest Holdings SE jest wiodącą, publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem sieci premium burgerów Bacoa, wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza liczbą ponad 1800 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 18 krajach: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Niemczech, Austrii, Armenii, Azerbejdżanie oraz Chinach.