Okazja w Metropolii

Patrycja Markowska w katowickim Spodku

Prawdziwe rockowe wydarzenie! 18 stycznia 2019 roku w katowickim Spodku wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce Patrycja Markowska. Na scenie z nią wystąpią gościnnie: Grzegorz Markowski (Perfect), Artur Gadowski (IRA), Sebastian Piekarek i Piotr Konca, gitarzyści zespołu IRA.

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Z jednej strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej rock n’rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarza nas utworami zarówno delikatnymi, jak i tymi o mocniejszym brzmieniu.

Podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego, Artura Gadowskiego wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą. Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej muzyki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i IRY zapełniłaby co najmniej kilka koncertów. Ich duety z Patrycją Markowską m.in. „Kołysanka” czy „Ocean” zdobyły ogromną popularność, a wspólne występy potwierdziły, jak dobrze czują się oni razem na scenie.

Patrycja Markowska, Rockowa Atmasfera - Spodek, Katowice

Podczas koncertu nie zabraknie piosenek z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy. Bilety na koncerty Patrycji Markowskiej już dostępne na: ebilet.pl, eventim.pl, bilety24.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl. Producent wykonawczy: ATMA.

Okazja w Metropolii - 4 bilety dla Was!

Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj jeden z dwóch dwuosobowych biletów na katowicki koncert Patrycji Markowskiej! By otrzymać bilety należy do końca 2019-01-07:

  1. udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook,
  2. wysłać mail z tematem "Patrycja Markowska" na adres lp.iiloportemw@ajzako,
  3. podać link do swojego profilu FB w treści maila,
  4. odpowiedzieć na pytanie "W którym roku Patrycja Markowska wydała swój debiutancki album?" w możliwie najciekawszy sposób.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Metropolii. Zwyciężą najlepsze odpowiedzi wybrane przez Redakcję W Metropolii. Zwycięzcy będą powiadomieni na podany przez siebie adres e-mail. Podane przez Ciebie na potrzeby konkursu dane nie są zbierane, ani przekazywane innym.

Patrycja Markowska
Spodek, Katowice, al. Korfantego 35
18 stycznia 2019, godz. 19:00
Bilety od 59 zł kupisz tutaj