• W Metropolii
  Drogowa Trasa Średnicowa - wewnętrzna autostrada Metropolii
  Fot. Aleksander Suszyński
 • W Metropolii
  Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię tworzy 41 miejscowości
  Fot. Adam Grabek
 • W Metropolii
  Metropolię zamieszkuje 2,3 miliona osób - naszych odbiorców
  Fot. Sasza Berner

Dziesiątki miejscowości w jednym miejskim organizmie, dwa historyczne regiony połączone przemysłową przeszłością i wspólną wizją jutra - oto nasza Metropolia!

Naszym bezpośrednim celem jest dotarcie do 2,3 miliona mieszkańców Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz dużych ośrodków miejskich w sąsiedztwie - Bielsko-Biała, Rybnik, Opole, Częstochowa, Kraków.

Na stronach portalu opublikowało swoje artykuły już ponad 100 autorów! Poznaj ich tutaj.

Jak zaistnieć w Metropolii?

Reklama w Metropolii

Reklama

Strony portalu umożliwiają publikację dla mieszkańców aż 41 miejscowości szeregu atrakcyjnych i skutecznych form reklamowych - zarówno graficznych, jak i tekstowych. Poznaj możliwości jakie daje reklama w Metropolii!

Patronat w Metropolii

Patronat

Podejmujemy się bezpłatnej promocji realizowanych w Metropolii społecznych projektów - zachęcamy do zainteresowania nas swoim działaniem. Bezpłatne wsparcie dotyczy również inicjatyw komercyjnych, nad którymi patronat medialny obejmuje Portal.

Współpraca w Metropolii

Współpraca

Chcesz spróbować swoich sił w dziennikarstwie? Zapraszamy! U nas nie "odbębnisz" praktyk studenckich, ale możesz się rozwinąć nawet jeśli masz mało czasu lub pracujesz w innej branży. W sprawie współpracy skontaktuj się za pomocą Facebooka.

Skuteczna promocja w Metropolii? Kliknij tutaj

... albo od razu nawiąż kontakt