Wydarzenie w Metropolii

Spotkanie z Jessicą Mercedes w Bytomiu

Odkrywanie tajemnic kobiecej urody, rozmowy o pielęgnacji, spotkanie z jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. 10 marca Jessica Mercedes przyjedzie do Agory Bytom. Wstęp wolny.

Wiosna to czas zmian, dlatego 10 marca Agora Bytom zaprasza na Beauty Show – strefę piękna z poradami, warsztatami, konkursami. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych i najbardziej kreatywnych blogerek w Polsce – Jessica Mercedes. Od lat prowadzi cenioną stronę o tematyce lifestyle’owej.

– Przez wiele kobiet Jessica Mercedes uznawana jest za ikonę stylu. Dlatego cieszymy się, że będziemy mogli ją gościć podczas naszego Beauty Show. Chcemy, aby nasze klientki poczuły się swobodnie, mogły znaleźć chwilę dla siebie, zrelaksować się, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego o wiosennych trendach urodowo-kosmetycznych. Warto być z nami
– mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Blogerka spotka się z fanami – uczestnicy staną przed szansą zdobycia autografu czy udziału w konkursie na najlepszy makijaż i stylizację „Mistrzynie trendów”. Nie zabraknie tego, z czego Jessica jest najbardziej znana – porad i nowinek. Warto śledzić fanpage Agory Bytom na Facebooku. Galeria handlowa zorganizuje konkursy związane z przyjazdem blogerki do Bytomia. Tam również można zadawać pytania. Na najciekawsze z nich podczas wydarzenia odpowie sama Jessica.

10 marca od godz. 12.00 w Agorze Bytom działać będzie również specjalna strefa piękna z atrakcjami związanymi ze zdrowiem i urodą. Uczestniczki wykonają makijaż i manicure, dowiedzą się, które kosmetyki są dla nich najlepsze, a także jak dobierać make-up do okoliczności. Nie zabraknie dermokonsultacji – panie poznają potrzeby swojej skóry i otrzymają wskazówki dotyczące pielęgnacji.

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1
10 marca 2018, godz. 12.00-17.00
Wstęp wolny