Kariera w Metropolii

Rusza edycja 4Developers w Metropolii

Corocznym zwyczajem, jesienią Festiwal 4Developers przenosi się na lokalny grunt. Satelity 2019 zapowiadają się gorąco - w tym roku spotkamy się w naszej Metropolii - w Katowicach, a także w Krakowie, Wrocławiu oraz, po raz pierwszy, w Poznaniu!

Kameralne spotkania 4Developers to niepowtarzalna okazja, by uczyć się od najlepszych ekspertów i poznać nowych ludzi z branży z najbliższej okolicy. Satelity Festiwalu mają dokładnie ten sam klimat, który uczestnicy znają z głównej edycji: kilka ścieżek do wyboru, merytoryczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera.

Agenda jest dostosowana indywidualnie do potrzeb lokalnej społeczności i pozwala na poszerzenie wiedzy oraz zainteresowań uczestników w danej dziedzinie. Lokalna formuła zaś pozwala na osobiste poznanie prelegentów i ekspertów, wzajemną wymianę dobrych praktyk i doświadczeń, a także uzyskanie pomocy w opracowywaniu nurtujących zagadnień.

Jesienny rozkład jazdy

Cykl kameralnych spotkań rozpocznie się w Krakowie. 1 października na salach wykładowych będą wybrzmiewać hot talki z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Cloud Computing, Javascript i Python.

21 października 4Developers zawita nieopodal, do Katowic. Katowicka agenda skupi się wokół obszarów: .NET, Architektury Aplikacji, Cloud Computing, JavaScript.

Kolejnym przystankiem Festiwalu będzie Wrocław, 5 listopada We Wrocławiu uczestnicy zgłębią wiedzę z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Java, Javascript, Mobile.

Maraton spotkań zakończy premierowa Satelita w Poznaniu, na której pojawią się ścieżki: .NET, Architektury Aplikacji, Java, JavaScript. W Poznaniu widzimy się 18 listopada.

Niższe ceny biletów jeszcze dostępne

Dobre wieści - wciąż możecie załapać się na tańsze warianty biletów, które znajdziecie na stronie lokalnych edycji 4Developers. “W zeszłym roku sprzedaż biletów zakończyła się na długo przed terminem”, informują organizatorzy i zachęcają zdecydowane osoby do zakupu biletów możliwie wcześniej - jesienią ich pula może być już wyprzedana./p>

Więcej informacji i bilety na stronie www.4developers.org.pl.

By być na bieżąco z nowościami dotyczącymi Festiwalu i jego programu, śledźcie profil na Facebooku: www.facebook.com/4Developers.