W Metropolii. 2 279 560 osób pod jednym adresem!

REKLAMA TEKSTOWA


ARTYKUŁ

Doskonale umożliwiający dotarcie do mieszkańców Metropolii artykuł sponsorowany może mieć postać opisu, relacji, zapowiedzi, poradnika, wywiadu lub tekstu eksperckiego.

PREZENTACJA

Prezentacja firmy, produktu lub oferty - idealna forma, by zaistnieć w Internecie, a w przypadku posiadania swojej strony, by rozszerzyć komunikację o atrakcyjną ekspozycję treści.

LINK

Kierujący bezpośrednio do Twojej strony link dofallow, który może się znaleźć w zaproponowanym przez Ciebie miejscu - w treści artykułu, zapowiedzi lub strefie polecenia.

REKLAMA GRAFICZNA


BANNER DISPLAY

Banner śródtekstowy wielkości 300 x 200 pikseli umieszczony pomiędzy akapitami artykułu - niewielki i nieprzeszkadzający w lekturze, a jednocześnie trudno go nie zauważyć.

BANNER

Najpopularniejszy w Polsce banner o wygodnym formacie 750 x 200 pikseli, umieszczany na stronach artykułów z bardzo dobrze zauważalną ekspozycją - zaraz pod listą polecanych treści.

GIGABANNER

Tylko u nas otrzymasz taki - bez wątpienia największy w Polsce banner o formacie aż 1500 x 400 pikseli! Ulokowany na samym spodzie stron, podczas scrollowania aktywizuje pozycję artykułu, sprawiając, że nie sposób nie zwrócić na niego uwagi!

ZAPOWIEDŹ

Skupiająca uwagę zapowiedź zawierająca tytuł, tekstowe wprowadzenie oraz zdjęcie ilustracyjne - może odnosić do materiału zamieszczonego w portalu lub do adresu zewnętrznej strony www.

USŁUGI DODATKOWE


REDAKCJA TEKSTU

Oferujemy dziennikarskie opracowania treści na podstawie dostarczonych materiałów lub utworzenie całkowicie unikalnego tekstu, włączając w to jego opracowanie pod kątem zadanych słów kluczowych.

PROJEKT GRAFICZNY

W przypadku braku własnej grafiki bannerów lub innych form graficznych, oferujemy jej wykonanie - zarówno na potrzeby emisji w portalu, jak też w dowolnym innym miejscu.

SESJA FOTOGRAFICZNA

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia miejsc, wydarzeń, produktów i oferty - wszystko co jest potrzebne by zaprezentować się wizualnie nie tylko w Internecie.

REJESTRACJA VIDEO

Przygotujemy od podstaw do końcowego montażu reklamowe i reporterskie materiały filmowe - zapowiedzi, relacje, prezentacje firm i ich oferty.

TŁUMACZENIA

Położenie Metropolii na styku Śląska i Małopolski oraz jej liczne zamieszkanie przez rodzimą ludność daje wyjątkowe możliwości utworzenia reklamy w miejscowym języku. Oferujemy tłumaczenia tekstów zarówno na gwary języka śląskiego, jak i małopolską gwarę Zagłębia Dąbrowskiego.

Masz inny pomysł na reklamę w Metropolii? Zapraszamy do przedstawienia swojej propozycji.

Ceny ustalane są indywidualnie - napisz do nas

Zamawiając więcej, zapytaj o zniżkę!