Edukacja w Metropolii

Pierwsza szkoła językowa w galerii handlowej

W Agorze Bytom ruszyła szkoła Profi-Lingua. To pierwsza placówka tej sieci w Bytomiu i jedyna w Polsce zlokalizowana w galerii handlowej. Przez całe wakacje, sześć dni w tygodniu, szkoła oferuje bezpłatne zajęcia języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-14 lat.

Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Dotychczas z jego usług skorzystało 300 tysięcy osób w kilkunastu miastach w kraju. Najnowszą szkołę otwarto w Agorze Bytom. Kursanci mogą nauczyć się tutaj angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) – zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Profi-Lingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English.

– To metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów. Znani bohaterowie bajek Disneya, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem tablic interaktywnych, które sprawiają, że dzieci są bardziej zmotywowane i zaangażowane w naukę. Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy do 8 osób umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia
– mówi Robert Ruta, dyrektor szkoły językowej Profi-Lingua w Agorze Bytom.

Profi-Lingua znajduje się na poziomie +3 galerii handlowej. Zatrudnia wykwalifikowany zespół lektorski, legitymujący się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Oprócz nauczycieli polskich uczą tu wykwalifikowani native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii. Z okazji otwarcia szkoły w Agorze Bytom, przez całe wakacje dzieci w wieku 3-14 lat mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego (informacje w sekretariacie). Z kolei dla młodzieży i dorosłych szkoła Profi-Lingua proponuje 30-procentowy rabat.