Zobacz zdjęcia
Galeria

Ewelina Lisowska

Zobacz zdjęcia
Galeria

Filip Mettler

Zobacz zdjęcia
Galeria

Pokazy taneczne


Wydarzenie w Metropolii

Gwiazdy przyciągnęły tłumy do Agory Bytom

Ewelina Lisowska, Filip Mettler, pokazy a­krobatyczne i lokalni artyści przyciągnęli do Agory Bytom wielu mieszkańców regionu. W sobotę galeria handlowa hucznie świętowała swoje 7. urodziny.

Gwiazdą sobotniego wieczoru była niewątpliwie Ewelina Lisowska. Popularna wokalistka zaśpiewała swoje największe hity, a za kulisami spotkała się ze zwycięzcą konkursu Agory Bytom. Wcześniej publiczność rozgrzewał piosenkarz Filip Mettler, a także popularny duet akrobatyczny Delfina i Bartek. Ale tego dnia nie tylko ich występy przyciągały tłumy.

Dużym zainteresowaniem cieszył się występ chóru Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wrzosy Jesieni”. Jednocześnie w Agorze Bytom pojawili się medaliści mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Dali pokaz swoich umiejętności i zachęcali dzieci do treningu. Podziw wzbudzili bytomscy tancerze, w szczególności grupa małych baletnic. Punktualnie o 16.00 goście spróbowali różowego, wysokiego na cztery piętra tortu urodzinowego, przygotowanego przez Cukiernię Sowa.

– Przez 7 lat udało nam się stworzyć miejsce otwarte na mieszkańców regionu, nie tylko pod względem zakupów, ale również ciekawej oferty rozrywkowej, inicjatyw kulturalnych czy integracji z życiem miasta
– mówi Mirosław Cechowski, dyrektor ds. inwestycji w Agorze Bytom.

Urodzinom towarzyszył konkurs z nagrodami na najciekawsze życzenia urodzinowe. W zabawie wzięło udział ponad 100 osób. Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa.Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia