Okazja w Metropolii

Darmowe lekcje tańca w Egurrola Dance Studio w Katowicach

Z okazji nowego semestru Egurrola Dance Studio w Katowicach już 24 lutego zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne lekcje tańca! To świetna okazja, aby spróbować swoich sił na parkiecie i odnaleźć w sobie pasję do tańca!

Zobacz film

W czasie bezpłatnych lekcji otwartych będziecie mogli poznać szkołę, porozmawiać z instruktorami, sprawdzić, jak wyglądają prowadzone przez nich zajęcia i poznać różne style taneczne. Dzięki temu każdy tancerz, bez względu na wiek i płeć, będzie mógł przekonać się, który jest najlepszy dla niego!

W bezpłatnych zajęciach w Egurrola Daance Studio mogą wziąć udział już trzyletnie maluszki – specjalnie dla nich zostaną przygotowane zabawy z tańcem i muzyką. Na nieco starsze dzieci czekają lekcje z tańca nowoczesnego, baletu, hip hopu, tańca jazzowego, cheer dance’u oraz akrobatyki.

Fantastyczna oferta dla młodzieży to energetyczne zajęcia z hip hopu oraz emocjonalne lekcje tańca jazzowego. Wszystkie kobiety zapraszamy na zajęcia stworzone specjalnie z myślą o nich: latino solo, salsa solo, sensual lady oraz ladies hip hop. Natomiast miłośników tańca w parach zapraszamy na lekcje tańca towarzyskiego lub gorącą salsę.

Lekcje otwarte odbędą się 24 lutego w Egurrola Dance Studio w Katowicach, Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, poziom +1.

Zapraszamy do zapisów na www.egurrola.com oraz pod numerem telefonu 601 532 532. 190219