Wydarzenie w Metropolii

Budzimy Maję Krzyżek. Meet-up, play up, wake up!

Zbliża się turniej charytatywny ze znanymi gwiazdami oraz przyjaciółmi Mai Krzyżek. Dziewczyna mierzy się z powikłaniami po wypadku.

Zobacz film

Z tego powodu 15 grudnia sosnowiecką halę wypełnią spotkania ze znanymi tiktokerami, youtuberami, którzy także wezmą udział w meczach charytatywnych! Możesz kibicować z trybun, ale także spróbować pokonać swoich idoli w halówkę. Spędź dzień pełen atrakcji z myślą o Mai Krzyżek!

Maja w ostatnie wakacje miała wypadek komunikacyjny, w którym doznała ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Liczne złamania kości czaszki, oczodołów, strzaskane płaty czołowe mózgu oraz okolica podwzgórza to obrażenia, jakich doznała. Na ten moment najważniejsza jest intensywna i całościowa rehabilitacja.

Koszt to nawet 30 tysięcy miesięcznie


Maja w tym roku, jeszcze przed wypadkiem, dostała się do 1 klasy liceum wojskowego - to urodzona wojowniczka i jej marzeniem było dostać się do tej szkoły. Jest również uzdolniona muzycznie, ukończyła I stopień szkoły muzycznej w Dąbrowie Górniczej w klasie skrzypiec aktualnie najwięcej czasu poświęca na śpiew i grę na gitarze. Jej marzeniem jest mieć w domu mini studio nagrań. Na Maję czeka w domu młodszy brat, rodzice i dziadkowie oraz ukochany pies i kot, a także wspaniali przyjaciele, którzy chcą pomóc jej wrócić do zdrowia.

Niesamowici są właśnie ci znajomi i przyjaciele. Z ogromnym rozmachem przygotowują wydarzenie charytatywne, zapraszając gwiazdy znane z internetu, sportowców i polityków. Mimo tak trudnej sytuacji Mai, akurat przyjaciół każdy mógłby jej zazdrościć. Zaangażowani są lokalni politycy, sportowcy, ale także idole nastolatków znani z youtube'a oraz tiktoka. Co więcej - gwiazdy te rozegrają mecze charytatywne.

Wydarzenie podzielone będzie na kilka scen - na mniejszych scenach organizowane będą spotkania ze znanymi tiktokerami, których udało się zgromadzić około 20. Pojawią się między innymi: Anna Szymańska, bramkarka reprezentacji Polski, Adrian Bober, zawodnik MMA, a także znani z internetu youtuberzy i tikotokerzy: Adryan, Qesek, Marcelina Waniek, Jula Wołczyńska, Emilia Krzyżaniak.

Jak pomóc?


Weź udział w wydarzeniu Budzimy Maję Krzyżek. Meet-up, play up, wake up! 15 grudnia w Hali MOSIR w Sosnowcu. Wstęp (20 zł) w całości będzie przekazywany na rehabilitację Mai. Dodatkowo możesz pomóc wpłacając środki na konto Fundacji Votum z dopiskiem „Maja Krzyżek”: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000.

Fundacji Votum, Wrocław, ul. Wyścigowa 56 i 191215