Muzyka w Metropolii

Cugowski, Szpak i Kwiatkowski - w katowickim Spodku!

Już w sobotę 25 stycznia 2020 roku w Hali Spodek w Katowicach odbędzie się ekskluzywny koncert, gwarantujący niewiarygodną moc emocji!

Zobacz film

„Atmasfera Exclusive” w nowym projekcie łączącym w sobie dwa niezwykłe światy – debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes.

Ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna – trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych. Nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego.

Bądźcie z nami i zaśpiewajcie: The Best, Wierzę w Lepszy Świat, Rozpalimy Ogień, This World, Color Of Your Life, Co Mi Panie Dasz, Mordo czy Niepisane.

W ramach trasy koncertowej artyści oprócz Katowic odwiedzą także miasta: Poznań, Kraków, Warszawę i Gdańsk. Patronat nad wydarzeniem objął Program 1 Polskiego Radia. Bilety dostępne na: abilet, eBilet, eventim.

Szczegóły koncertu:


www.atma.com.pl
www.facebook.com/atmacompl

Bilety:
Golden Circle stojące: 129,00 zł - normalny / 99,00 zł - ulgowy
Płyta stojące: 79,00 zł - normalny / 69,00 zł - ulgowy
Trybuna siedzące: 99,00 zł - normalny / 79,00 zł - ulgowy
Osoby niepełnosprawne (po okazaniu legitymacji/orzeczenia): 69,00 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej (po okazaniu przez osobę niepełnosprawną dokumentu stwierdzającego, że wymaga opieki drugiej osoby): 1,00

Bilet ulgowy przysługuje dziecku w wieku od 4 do 12 roku życia (tj. 12 rocznicy urodzin - na podstawie dokumentu umożliwiającego stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert. Osoba niepełnoletnia musi uczestniczyć w koncercie z opiekunem prawnym.

200120