Rozrywka w Metropolii

Sylwestrowa Moc Przebojów w Metropolii!

Katowice organizują zabawę w Chorzowie? Z sąsiadami i w jednej Metropolii! tak wygląda tegoroczna wielka Sylwestrowa Moc Przebojów, która zamiast pod Spodkiem, odbędzie się na Stadionie Śląskim.

Zobacz film

Ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy pod ogromną multimedialną sceną w znakomitym towarzystwie topowych zagranicznych i polskich wykonawców. Tego wieczoru usłyszymy legendarne piosenki szwedzkiego zespołu ABBA, w wykonaniu THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA. Na scenie zagoszczą również: The Gipsy Band, Liz Mitchell the Original Lead Singer of Boney M, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Aleksandra Szwed, Aleksandra Gintrowska, Michał Szpak, Sławomir, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Mateusz Ziółko, Feel, Piersi, Enej oraz Łobuzy. Przed nami kilka godzin fantastycznej zabawy i liczne konkursy z nagrodami zarówno dla widzów oglądających koncert w Telewizji Polsat, jak i zgromadzonych pod sceną!

Ten szczególny wieczór nie mógłby się odbyć bez prowadzących, którzy w sylwestrową noc będą podgrzewać atmosferę wśród publiczności. O północy noworoczny toast wzniosą: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Elżbieta Romanowska, Ola Kot z Radia ESKA, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Rafał Maserak oraz Kabaret Para nr 2 – Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 to najlepszy i najgorętszy Sylwester na Stadionie Śląskim. Bezpośrednią transmisję z koncertu, który rozpocznie się o godzinie 20.00 przeprowadzi Telewizja Polsat. W tym roku wieczór upłynie nam pod hasłem Dyskotekowych Przebojów Wszechczasów.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są Telewizja Polsat, Województwo Śląskie, Miasto Katowice, Stadion Śląski zaś organizatorem imprezy jest firma Music Company. 181230